Kamerzysta i Fotograf Ślubny Bytom

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Bytom oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Bytom to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Bytom i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikatowe cechy regionu

Śląskie, a zwłaszcza miasto Bytom i jego najbliższe okolice, są niezwykle malownicze i pełne unikatowych miejsc, które stanowią doskonałe tło dla fotografii ślubnej i filmowania. Przykładem może być zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, gdzie przeszłość industrialna przeplata się z romantycznym klimatem.

Bogactwo przyrody

Region oferuje również urocze plenerowe lokalizacje, takie jak Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie czy Leśny Park Niespodzianek w Katowicach, gdzie zielone otoczenie, stawy i mostki stanowią doskonałe tło dla romantycznych sesji zdjęciowych.

Nowoczesne ujęcia z drona

Współczesne trendy w fotografii ślubnej i filmowaniu obejmują także korzystanie z dronów. Kamerzysta ślubny z Bytomia czy Katowic może wykorzystać ten nowoczesny środek lokomocji powietrznej, by uchwycić niezapomniane ujęcia, na przykład nad Zalewem Nakło-Chechło czy Jezioro Goczałkowickie.

Zabytkowe miejsca

Miłośnicy historii z pewnością docenią atmosferę zabytkowych miejsc, takich jak zamek w Pszczynie czy kościół św. Wojciecha w Mikołowie. Kamerzysta ślubny z Bytomia może wykorzystać te unikatowe lokalizacje do stworzenia filmów i zdjęć, które przeniosą parę młodą w inny czas.

Klimatyczne miejscowości

Bliższa okolica Bytomia, takie miejscowości jak Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie czy Ruda Śląska, to także miejsca o niepowtarzalnym charakterze. Kamerzysta ślubny powinien być zaznajomiony z lokalnymi urokami, by doskonale oddać atmosferę i emocje związane z tym wyjątkowym dniem.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Bytom

 • Urząd stanu cywilnego
  Adres: Stanisława Olejniczaka 22, tel: 32 282 75 23

 • Parafia Świętego Wojciecha
  Adres: pl. Klasztorny 5, 41-902; tel: 32 281 28 03

 • Parafia Rzym.-Kat. Pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  Adres: Księdza Karola Koziołka 3, 41-902; tel: 32 281 31 85

 • Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. Św. Jacka
  Adres: Jana Matejki 1, 41-902; tel: 32 282 47 80

 • Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w Polsce - Parafia w Bytomiu
  Adres: Piekarska 38, 41-902; tel: 32 182 72 47

 • Parafia Rzym.-Kat. Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
  Adres: Juliana Ligonia 2, 41-902; tel: 32 281 24 83

 • Parafia Rzym.-Kat. Pw. Świętego Krzyża
  Adres: Księdza Józefa Frenzla 42, 41-923; tel: 32 286 36 51