Kamerzysta i Fotograf Ślubny Czechowice-Dziedzice

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Czechowice-Dziedzice oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Czechowice-Dziedzice to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Czechowice-Dziedzice i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikatowe cechy Czechowic-Dziedzic i okolic

Czechowice-Dziedzice to malownicze miasto położone na Śląsku, znanie z urokliwych zakątków idealnych do uwiecznienia na plenerowych sesjach ślubnych. Wśród nich wyróżnia się Park Zamkowy, otoczony stawem i zabytkowymi drzewami, tworzący romantyczny klimat dla niezapomnianych fotografii ślubnych.

Wyjątkowe lokalizacje na Śląsku

Śląsk oferuje również niepowtarzalne miejsca na ceremonię ślubną. Przykładowo, Zamek Grodziec to urokliwy obiekt w odległości krótkiej podróży z Czechowic-Dziedzic, z pięknymi ogrodami i widokiem na malownicze krajobrazy.

Filmowanie z wykorzystaniem drona

Kamerzysta ślubny z Czechowic-Dziedzic powinien być wyposażony w nowoczesny sprzęt, w tym drona, aby uchwycić niezwykłe ujęcia z powietrza. Doskonałym miejscem do tego celu jest Jezioro Paprocany w Tychach, gdzie ujęcia z drona podkreślą urodę ślubnej ceremonii.

Klimatyczne wsie w okolicy

W bliższej okolicy Czechowic-Dziedzic znajdują się malownicze wsie, takie jak Wilamowice czy Kęty, gdzie tradycyjna architektura i urokliwe uliczki stanowią doskonałe tło dla fotografii plenerowych. Kamerzysta ślubny powinien z łatwością wykorzystać te miejsca do tworzenia wyjątkowych filmów.

Bliskość Katowic – miejsca z historią

Kamerzysta ślubny i fotograf mają także dostęp do historycznych miejsc w bliskości, takich jak Nikiszowiec w Katowicach. To unikalne osiedle górnicze z XIX wieku, gdzie surowa architektura i kamienne uliczki dodają ceremonii ślubnej niepowtarzalnego charakteru.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Czechowice-Dziedzice

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: plac Jana Pawła II 1, tel: 32 214 71 10

 • Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski
  Adres: Księdza Jana Nepomucena Barabasza 3, tel: 32 215 35 99

 • Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Wspomożenia Wiernych
  Adres: Legionów 57, tel: 32 215 36 91

 • Parafia Rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  Adres: Kościelna 42, tel: 34 362 74 24

 • Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja
  Adres: Liszki 11, tel: 12 280 60 11

 • Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Barbary
  Adres: Węglowa 56, tel: 32 215 43 75