Kamerzysta i Fotograf Ślubny Dąbrowa Górnicza

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Dąbrowa Górnicza oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Dąbrowa Górnicza to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Dąbrowa Górnicza i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikalne cechy regionu

Dąbrowa Górnicza, zlokalizowana w sercu Śląska, oferuje unikalne możliwości dla kamerzystów i fotografów ślubnych. Malownicze krajobrazy, takie jak Park Wodny "Nemo" czy Park Kultury i Wypoczynku "Śląsk", stanowią doskonałe tła dla plenerowych sesji ślubnych.

Przykłady interesujących lokalizacji

Katowice, oddalone zaledwie o kilkanaście kilometrów od Dąbrowy Górniczej, to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z industrialnym charakterem. Kamerzysta ślubny może wykorzystać niepowtarzalny klimat Nikiszowca - unikatowej osady górniczej, aby uwiecznić wyjątkowe momenty z ceremonii ślubnej.

Filmowanie z drona

Współczesne technologie pozwalają kamerzystom na realizację niezwykłych ujęć z powietrza. Park Kultury i Wypoczynku "Zagórze" w Sosnowcu stanowi idealne miejsce do wykorzystania drona. Ujęcia z lotu ptaka dodają filmom ślubnym niezapomnianego charakteru.

Urok małych miejscowości

Okolice Dąbrowy Górniczej pełne są urokliwych miejscowości, które mogą stanowić doskonałe tło dla sesji plenerowej. Warto rozważyć Książenice, z ich malowniczymi polami i zabytkowymi budynkami, bądź też Bobrowniki, które oferują spokojne i urokliwe tereny nad Jeziorem Bobrownickim.

Bliskość atrakcji regionalnych

Dąbrowa Górnicza i jej najbliższe okolice mają do zaoferowania nie tylko malownicze scenerie, ale również unikalne atrakcje. Wystarczy przejechać kilkanaście kilometrów do Parku Śląskiego w Chorzowie, aby skorzystać z uroków ogrodów dendrologicznych czy zobaczyć fascynujące występy w amfiteatrze.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Dąbrowa Górnicza

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Graniczna 21, 41-300; tel: 32 295 67 08

 • Kościół Żywe Słowo w Dąbrowie Górniczej Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie
  Adres: Marcina Kasprzaka 52, 41-303; tel: 32 264 22 53

 • Rzymskokatolicka Parafia Nmp Królowej Polski
  Adres: Gustawa Morcinka 9, 41-303; tel: 32 268 89 15

 • Parafia Rzym.-Kat. p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  Adres: Ludowa 6, 41-300; tel: 32 262 54 42