Kamerzysta i Fotograf Ślubny Jaworzno

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Jaworzno oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Jaworzno to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Jaworzno i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Wyjątkowy Klimat Jaworzna i Okolic

Jaworzno i najbliższe okolice, takie jak Chrzanów, Sosnowiec czy Olkusz, charakteryzują się wyjątkowym klimatem, który stanowi doskonałe tło dla niezapomnianych ujęć ślubnych. Zabytkowe centrum Jaworzna, otoczone zielenią parków, czy malownicze uliczki Chrzanowa to doskonałe miejsca na uchwycenie atmosfery tego wyjątkowego dnia.

Plenerowe Perły Śląska

Kamerzysta ślubny musi być gotowy na wyjątkowe plenerowe sesje. Rezerwat przyrody Łężczok w Jaworznie to prawdziwa perła, oferująca malownicze krajobrazy, idealne do filmowania i fotografowania. Nieopodal, w Sosnowcu, Park Sielecki z zamkiem to kolejna propozycja, gdzie można uwiecznić magiczne chwile podczas sesji plenerowej.

Śląska Architektura w Kadrze

Fotograf ślubny musi być w stanie uwiecznić nie tylko emocje, ale także architektoniczne piękno regionu. W Jaworznie warto skierować obiektyw w stronę neogotyckiego kościoła św. Wojciecha, natomiast w Katowicach, nieopodal, bazyliki archikatedralnej Chrystusa Króla, która wspaniale prezentuje się zarówno na zdjęciach, jak i filmach.

Filmowanie z Powietrza – Ujęcia z Drona

Aby wzbogacić reportaż ślubny, kamerzysta powinien posiadać umiejętności filmowania z powietrza. Lot dronem nad Jeziorem Sosina w Jaworznie czy wokół Zalewu Nakło-Chechło to doskonałe sposoby na uzyskanie unikalnych ujęć, dodających dynamiki i nowoczesności całej produkcji.

Malownicze Miejscowości na Śląsku

W tej okolicy znajduje się wiele urokliwych miejscowości, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnych. Cieszący się popularnością Żarki, położone wśród lasów i pagórków, czy także historyczne centrum Olkusza, pełne zabytków, to przykłady miejsc, gdzie fotograf i kamerzysta mogą uwiecznić niepowtarzalne chwile pary młodej w trakcie ich ślubnego dnia.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Jaworzno

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno; parter, pokoje: 21, 18, 20; tel: (+48 32) 618 15 30 (kierownik)

 • Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
  Adres: Pl. Św. Jana 17, 43 - 600 Jaworzno; tel.: 032 616 33 09

 • Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  Adres: Katowicka 6 | 43 - 600 | Jaworzno - Osiedle Stałe; tel: Zakrystia Sanktuarium: 32 / 745-23-43

 • Rzymsko-Katolicka Parafia św. Barbary w Jaworznie
  Adres: Al. J. Piłsudskiego 5, 43-600 Jaworzno; tel.: 32 616 61 01 / 32 616 52 54

 • RZYMSKO-KATOLICKA PARAFIA p.w. św. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ
  Adres: ul. SOBIESKIEGO 1; 43-602 JAWORZNO; tel.: +48 (32) 617-72-11

 • Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. św. Jana Kantego
  Adres: ul. Wiejska 42 43-600 JAWORZNO; tel.: (032) 616-58-13

 • parafia św. K. Boromeusza w Jaworznie
  Adres: ul. Olszewskiego 62, 43-600 Jaworzno; tel.: 032 6163413