Kamerzysta i Fotograf Ślubny Kęty

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Kęty oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Kęty to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Kęty i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikalne cechy regionu Kęty i okolice

Obszar Kęty i najbliższe okolice, położone na Śląsku niedaleko Katowic, charakteryzują się malowniczymi krajobrazami i różnorodnością miejsc do organizacji ślubów. Unikalne cechy tego regionu obejmują urokliwe wsie, historyczne zabytki oraz piękne parki, które stanowią doskonałe tło dla niezapomnianych ujęć ślubnych.

Miejsca do filmowania w plenerze

Dla kamerzysty i fotografa ślubnego istnieje wiele fascynujących miejsc w otoczeniu Kęty, które nadają się doskonale do plenerowych sesji zdjęciowych i filmowych. Przykłady to urokliwy Zamek w Oświęcimiu, z którego rozciąga się malowniczy widok na okoliczne tereny, oraz Park Krajobrazowy Beskidu Małego, oferujący piękne krajobrazy górskie.

Ujęcia z drona wśród przyrody

Aby uchwycić niepowtarzalne momenty, warto skorzystać z usług kamerzysty dysponującego dronem. W okolicach Kęty istnieją idealne warunki do rejestrowania z powietrza ceremonii ślubnej. Przykładowe lokalizacje obejmują Jezioro Mucharskie w Andrychowie oraz Pustelnia Kamedułów na wzgórzu Łysa Góra, które zapewniają niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka.

Urok wszechstronnych miejscowości

Miejscowości takie jak Andrychów, Oświęcim czy Wadowice, znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Kęty, oferują nie tylko piękne plenery, ale także klimatyczne kościoły i zabytkowe rynki. To doskonałe miejsca do uwiecznienia zarówno uroczystości ślubnej, jak i romantycznych spacerów nowożeńców.

Kultura i tradycje regionu

Kamerzysta i fotograf ślubny powinien być również zaznajomiony z lokalną kulturą i tradycjami, które wpływają na charakter ślubów w regionie Kęty. Podczas rejestracji tego szczególnego dnia warto uwzględnić elementy folkloru, np. tradycyjne obrzędy weselne obecne w miejscowościach takich jak Kalwaria Zebrzydowska czy Lanckorona.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Kęty

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Rynek 7, 32-650, tel: 33 84 47 661

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa
  Adres: ul. Szkolna 1, 32-650, tel: 33 84 53 781

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa
  Adres: Os. 700-lecia 22, 32-650, tel: 33 84 55 655

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Św. Małgorzaty i Św. Katarzyny
  Adres: ul. Mickiewicza 4, 32-650, tel: 33 84 52 808