Kamerzysta i Fotograf Ślubny Knurów

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Knurów oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Knurów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Knurów i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Charakterystyka regionu

Region Knurów i jego najbliższe okolice stanowią malowniczy obszar na terenie Górnego Śląska. Otoczone zielenią lasów i rozległymi łąkami, te miejsca oferują wyjątkową atmosferę dla przyszłych małżonków. Znajdując się zaledwie kilkanaście kilometrów od Katowic, region ten łączy w sobie wiejski spokój z dostępem do miejskich udogodnień.

Urok lokalnych plenerów

Kamerzysta i fotograf ślubny w Knurów i okolicach mają okazję uwieczniać magiczne chwile na tle wyjątkowych plenerów. Jednym z niezwykłych miejsc jest Park Kultury i Wypoczynku w Knurowie, z pięknym jeziorem i zabytkowymi alejkami. Inną interesującą lokalizacją może być Zalew Pniówek w Paniówkach, oferujący widoki oraz kameralne miejsca do sfotografowania pary młodej.

Historia w obiektywie

Kamerzysta ślubny w Knurowie powinien docenić historyczny charakter niektórych miejsc. Kościół św. Bartłomieja w Knurowie to doskonała sceneria dla uroczystości ślubnej, a zamek w Toszku zapewni unikatowy klimat dla plenerowych sesji. Klasztor w Rudy Raciborskiej to kolejne miejsce, które emanuje historią i dostarcza inspirujące tło dla fotografii ślubnych.

Filmowanie z powietrza

Niezapomniane ujęcia z drona mogą stać się wyjątkowym elementem filmu ślubnego. W okolicy Knurowa znajduje się wiele miejsc idealnych do takich ujęć. Rozległe pola i malownicze lasy w okolicach Lyskowa lub Zabrzegu stanowią idealne tło dla dynamicznych scen, które mogą być uwiecznione z lotu ptaka.

Bliskość Górnośląskiego Śląska

Kamerzysta ślubny w Knurowie ma także dostęp do atrakcji Górnośląskiego Śląska. Zaledwie kilka kilometrów od Knurowa znajduje się Katowice, pełne nowoczesności i kultury. Malbork z urokliwym rynkiem i zachowanymi kamienicami to kolejna propozycja dla par pragnących uchwycić różnorodność tego regionu w swoim ślubnym filmie i albumie fotograficznym.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Knurów

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: ul. dr. Ogana 5, 44-190, tel: 32 33 92 248

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej
  Adres: ul. Kapelanów Wojskowych 5, 44-194, tel: 32 33 01 650

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
  Adres: ul. Zwycięstwa 71, 44-194, tel: 32 23 68 232

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego
  Adres: ul. Michalskiego 56, 44-193, tel: 32 23 50 195