Kamerzysta i Fotograf Ślubny Libiąż

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Libiąż oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Libiąż to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Libiąż i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikatowe Cechy Libiąża

Libiąż, malowniczo położone miasto w bliskości Katowic, charakteryzuje się urokliwymi zakątkami idealnymi do uwiecznienia na zdjęciach ślubnych. Spacer wokół historycznego rynku, otoczonego zabytkowymi kamienicami, może dostarczyć niezwykłych ujęć, podkreślając atmosferę tego miejsca.

Plener w Parku Miejskim

Doskonałym miejscem na sesję plenerową jest Park Miejski w Libiążu. Z jego zielonymi alejkami, malowniczymi stawami i bujną roślinnością, park oferuje różnorodność tła do romantycznych fotografii. Kamerzysta może wykorzystać urozmaicone ujęcia, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Zabytkowe Kościoły i Kaplice

W okolicy Libiąża znajdują się liczne zabytkowe kościoły i kaplice, idealne miejsca na ceremonię ślubną. Kamerzysta i fotograf mogą wykorzystać ich architekturę i unikalne detale jako tło dla ujęć, które podkreślą duchową atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Filmowanie z Drona na Malowniczych Łąkach

W otoczeniu Libiąża znajdują się malownicze łąki, idealne dla filmowania z drona. Unikalne ujęcia powietrzne, ukazujące otaczającą przyrodę, mogą stanowić piękne dopełnienie tradycyjnych ujęć z ceremonii ślubnej. Kamerzysta może wykorzystać drona do stworzenia dynamicznych sekwencji filmowych.

Bliskość Atrakcji Śląska

Libiąż leży w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych miejscowości, takich jak Chrzanów, Trzebinia czy Oświęcim. Kamerzysta i fotograf mają okazję wykorzystać różnorodność krajobrazów i architektury tych miejsc, tworząc pełen kontrastów reportaż ślubny. Śląsk staje się inspiracją do tworzenia niezwykłych wspomnień na filmie i zdjęciach.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Libiąż

  • Urząd Stanu Cywilnego
    Adres: ul. Działkowa 1, 32-590, tel: 32 62 49 217

  • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego
    Adres: ul. Oświęcimska 83, 32-590, tel: 32 62 71 403

  • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Św. Barbary
    Adres: ul. Ks. Stanisława Pieli 11, 32-590, tel: 32 62 77 769