Kamerzysta i Fotograf Ślubny Myszków

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Myszków oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Myszków to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Myszków i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikalne cechy regionu

Myszków i jego najbliższe okolice, malowniczo położone na zachodnich krańcach Śląska, oferują niezliczone możliwości dla kreatywnych kamerzystów i fotografów ślubnych. Region ten wyróżnia się urokliwym połączeniem wiejskiego spokoju z nowoczesnymi udogodnieniami, co stanowi unikalne tło dla niezapomnianych chwil ślubnych.

Pitoreskowe plenery

Myszków to brama do malowniczych plenerów, które mogą stać się tłem dla romantycznych ujęć ślubnych. Przykładem jest Park Krajobrazowy Orlich Gniazd, oferujący urocze zakątki, zamki i zielone polany. Kamerzyści ślubni z powodzeniem wykorzystują te malownicze tereny, tworząc wyjątkowe filmy i zdjęcia, które oddają niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Nowoczesność w starym stylu

Jednym z wyjątkowych elementów, które kamerzyści i fotografowie ślubni mogą uwzględnić, są kontrasty między nowoczesnością a tradycją. Myszków, choć zahaczający o wiekowe dziedzictwo, nie stroni od nowoczesnych udogodnień. Miejsca takie jak nowoczesny amfiteatr czy stylowe rezydencje stanowią idealne tło dla kreatywnych ujęć, łącząc w sobie starodawny urok i współczesność.

Ujęcia z drona nad Łężczokiem

Dla fotografów i kamerzystów ślubnych poszukujących unikalnych perspektyw, okolice Myszkowa oferują fascynujące możliwości. Loty dronem nad Łężczokiem, otaczającym Myszków, dostarczają niesamowite widoki na malownicze krajobrazy, rozległe lasy i romantyczne zbiorniki wodne. To doskonała okazja do uwiecznienia ślubnych chwil z niecodziennego punktu widzenia.

Sąsiednie miejscowości

W najbliższej okolicy Myszkowa znajdują się także inne urokliwe miejscowości, takie jak Żarki, Kroczyce czy Niegowa. Kamerzyści ślubni chętnie wykorzystują te lokalizacje do tworzenia niepowtarzalnych narracji w filmach i zdjęciach ślubnych, korzystając z uroku i różnorodności, jakie oferuje ten region na zachód od Katowic.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Myszków

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Tadeusza Kościuszki 26, 42-300 Myszków; tel.: 34 313 26 82

 • Parafia Rzymskokatolicka Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela w Myszkowie
  Adres: ul. Piękna 12, 42-300 Myszków; tel.: +48 34 313-00-89

 • Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Myszkowie
  Adres: Prymasa Wyszyńskiego 7, 42-300 Myszków; tel.: 34 313-10-21

 • Parafia św. Anny
  Adres: ul. Wyzwolenia 56, 42-300 Myszków; tel.: 34 313-80-70