Kamerzysta i Fotograf Ślubny Olkusz

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Olkusz oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Olkusz to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Olkusz i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Charakterystyka obszaru

Obszar Olkusza oraz najbliższych okolic wchodzi w skład malowniczej krainy geograficznej Śląska. To region o bogatej historii i unikatowej architekturze, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością. Znajdziemy tu urokliwe miejscowości, takie jak Wolbrom czy Sławków, pełne malowniczych zakątków i zabytków.

Wyjątkowe lokalizacje na plener

Kamerzysta i fotograf ślubny mają do dyspozycji niezliczone piękne miejsca na plenerowe sesje w Olkuszu i okolicach. Park Zamkowy w Olkuszu to jedno z nich, z urokliwymi alejkami, stawem i zabytkowym zamkiem w tle. Równie malownicze są parki w Wolbromiu oraz tereny przy Kopalni Sławków, gdzie rustykalne pejzaże stanowią doskonałe tło dla romantycznych ujęć.

Filmowanie z drona

Aby uwiecznić wyjątkowe chwile ślubu i plenerowej sesji w Olkuszu, kamerzysta może sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, takie jak ujęcia z drona. Loty nad urokliwym Jeziorakiem w Olkuszu czy panoramy z wieży zamkowej wprowadzą unikalny element do filmu ślubnego. Kreatywność w wykorzystaniu drona otwiera nowe perspektywy w tworzeniu niezapomnianych wspomnień.

Bogactwo kulturowe regionu

Olkusz i okolice to nie tylko malownicze krajobrazy, ale także miejsca o głębokim znaczeniu historycznym. Zamek Królewski w Sławkowie czy Kościół Świętego Andrzeja w Olkuszu to tylko niektóre z miejsc, które mogą stanowić doskonałe tło dla sesji ślubnych. Kamerzysta i fotograf mają tu szansę uwiecznić nie tylko miłość pary, lecz również zaprezentować bogactwo kulturowe tego regionu.

Bliskość do Katowic i Śląska

Olkusz to nie tylko urocza miejscowość, ale także doskonała lokalizacja dla przyszłych małżonków. Bliskość do Katowic, serca Śląska, daje nieograniczone możliwości na organizację uroczystości ślubnych. Dodatkowo, łatwy dostęp do różnorodnych lokalizacji, zarówno przyrodniczych, jak i urbanistycznych, sprawia, że kamerzysta i fotograf ślubny mają szerokie pole do popisu w tworzeniu niepowtarzalnych dzieł.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Olkusz

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Ul. Rynek 2, 32-300 Olkusz; tel.: 32 626 01 29

 • Bazylika Św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu
  Adres: ul. Szpitalna 1, 32-300 Olkusz; tel.: 32 643-15-20

 • Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
  Adres: ul. Sosnowa 1, 32 - 300 Olkusz; tel.: 32 643 34 00, 519 31 88 98

 • Parafia Rzymskokatolicka pw. Dobrego Pasterza
  Adres: ul. Miła 31B, 32-300 Olkusz; tel.: 32 645 12 89

 • Parafia Najświętszej Marii Panny Królowej Świata
  Adres: Osiek 176a, 32-300 Olkusz; tel.: 32 6427 014