Kamerzysta i Fotograf Ślubny Orzesze

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Orzesze oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Orzesze to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Orzesze i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Wyjątkowe miejsca na Śląsku

Wybierając kamerzystę lub fotografa ślubnego w Orzesze i najbliższych okolicach, warto zwrócić uwagę na malownicze miejsca, które dodadzą niepowtarzalnego charakteru ujęciom. Na Śląsku, niedaleko Orzesza, znajduje się magiczne jezioro Goczałkowickie, otoczone zielonymi lasami. To idealne miejsce na romantyczne plenerowe sesje ślubne, zapewniające niepowtarzalne tło dla filmowania i fotografowania.

Zabytkowe architektoniczne skarby

Kamerzysta ślubny poszukujący wyjątkowych kadrów powinien zwrócić uwagę na urokliwe zabytki w okolicy. Orzesze otoczone jest pięknymi kościołami, takimi jak Kościół św. Bartłomieja w Ornontowicach czy Kościół pw. św. Michała Archanioła w Łazach. Te historyczne budowle stanowią idealne miejsce do uwiecznienia ważnych chwil podczas ceremonii ślubnej.

Ujęcia z drona

Nowoczesne podejście do filmowania ślubu obejmuje także ujęcia z drona, które dostarczają niepowtarzalnych perspektyw. Kamerzysta ślubny, który potrafi wykorzystać drona, może zaoferować parze młodej unikalne ujęcia z lotu ptaka. W Orzeszu i okolicach, idealnym miejscem na takie ujęcia jest Wzgórze Zamkowe w Pawłowicach, oferujące spektakularne widoki na okoliczne tereny.

Przyroda w otoczeniu

Fotograf ślubny szukający harmonii z naturą powinien uwzględnić urokliwe parki i ogrody w okolicy Orzesza. Park Miejski w Mikołowie czy Park Zamkowy w Pszczynie to doskonałe miejsca do stworzenia romantycznych ujęć. Zieleń, kwiaty i malownicze alejki dodadzą naturalnego piękna każdej fotografii ślubnej.

Alternatywne lokalizacje

Kamerzysta ślubny odkrywający unikatowe miejsca powinien także rozważyć pobliskie miejscowości. Pszczyna, z pięknym zamkiem i przepięknym parkiem, Lubliniec z urokliwymi jeziorami czy Mysłowice z przemysłowym klimatem to tylko kilka propozycji na nietypowe tła dla filmowania i fotografowania. Wybór kamerzysty i fotografa, którzy potrafią uchwycić wyjątkowy charakter tych miejsc, zapewni parze młodej niezapomniane wspomnienia ze ślubu.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Orzesze

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Świętego Wawrzyńca 21, 43-180 Orzesze; tel.: 32 324 88 00

 • Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Orzeszu
  Adres: Orzesze, ul. św. Wawrzyńca 2; tel.: (032) 22-15-227

 • PARAFIA ŚW. WAWRZYŃCA W ORZESZU
  Adres: 43-180 ORZESZE, UL. NA GÓRCE 6; tel.: 32 221 52 76

 • Parafia Św. Jana Chrzciciela
  Adres: 43-180 Orzesze ul. Wolności 20

 • Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętego Ducha w Orzeszu
  Adres: 43-180 Orzesze, ul. Powstańców 6; tel.: 32 2215619

 • Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętego Ducha w Orzeszu
  Adres: 43-180 Orzesze, ul. Powstańców 6; tel.: 32 2215619