Kamerzysta i Fotograf Ślubny Oświęcim

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Oświęcim oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Oświęcim to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Oświęcim i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikalne cechy fotografa i kamerzysty ślubnego

Fotograf i kamerzysta ślubny z Oświęcimia i okolic powinni wyróżniać się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także zdolnością do uchwycenia unikalnego charakteru tego regionu. Warto, aby profesjonaliści ci mieli wrażliwość na lokalne krajobrazy, tradycje i atmosferę, która sprawia, że każde wesele staje się wyjątkowe.

Plenery na Śląsku i w okolicach Oświęcimia

Fotograf i kamerzysta ślubny mają do dyspozycji malownicze plenery, które z pewnością dodadzą niepowtarzalny klimat każdemu ślubowi. Jednym z takich miejsc jest Zamek Sułkowski w Bielsku-Białej, otoczony pięknym parkiem idealnym na romantyczne ujęcia. Innym ciekawym miejscem jest Park Miejski w Tychach z licznymi zabytkami i stawem, tworzącym magiczną scenerię.

Filmowanie z drona w Oświęcimiu i Katowicach

Współczesne śluby często wymagają unikalnych ujęć z powietrza. Kamerzysta ślubny powinien być zaznajomiony z obsługą drona, aby zarejestrować niezwykłe perspektywy. Oświęcim i Katowice oferują wiele miejsc, gdzie ujęcia z drona nabierają wyjątkowego charakteru, takie jak Zamek w Pszczynie czy Park Śląski z rozległymi terenami do eksploracji.

Klimatyczne miejscowości na Śląsku

Ślub to nie tylko ceremonia, ale także okazja do odkrywania uroków lokalnych miejscowości. Kamerzysta i fotograf ślubny powinni być zaznajomieni z urokami takich miejsc jak Ustroń, gdzie malownicze plenery Beskidu Śląskiego stanowią doskonałe tło dla romantycznych zdjęć. Inne interesujące lokalizacje to Zator z Ekomuzeum Wsi Zagłębiowskiej oraz Zabierzów z przepięknym parkiem.

Tradycja i nowoczesność na Śląsku

Fotograf i kamerzysta ślubny na Śląsku muszą umiejętnie łączyć tradycję z nowoczesnością. Oświęcim, będący miejscem historycznym, oferuje wyjątkowe kontrasty architektoniczne. Zdjęcia w pobliżu Kopalni Soli w Wieliczce czy Starego Miasta w Krakowie, choć nieco oddalone, stanowią doskonałe dopełnienie dla ślubu w tej części Polski.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Oświęcim

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Władysława Jagiełły 25, Oświęcim; tel.: 33 842 94 17

 • Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Oświęcimiu
  Adres: Plac świętego Maksymiliana Męczennika 2 Oświęcim; tel.: 33 842 56 94

 • Kościół NMP Wspomożenia Wiernych
  Adres: Władysława Jagiełły 8 Oświęcim; tel.: 33 842 29 19

 • Parafia Wniebowzięcia NMP
  Adres: 32-600 Oświęcim, Dąbrowskiego 5a; tel.: 338422866, 338422209

 • PARAFIA ŚW. JÓZEFA W OŚWIĘCIMIU
  Adres: Jana Kilińskiego 15 Oświęcim; tel.: 84 308 28

 • Parafia Rzymsko Katolicka Miłosierdzia Bożego
  Adres: Os. Rtm. Pileckiego 31 32-600 Oświęcim; tel.: 33 8432646