Kamerzysta i Fotograf Ślubny Ruda Śląska

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Ruda Śląska oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Ruda Śląska to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Ruda Śląska i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikatowe cechy fotografii ślubnej w Ruda Śląska

Ruda Śląska to malownicze miasto, pełne kontrastów, które oferuje wyjątkowe tła dla sesji ślubnych. Znajdując się na pograniczu tradycji i nowoczesności, fotograf ślubny powinien doskonale wychwytywać unikalny charakter miasta. Przykładowo, Park Miejski im. Gen. J. Ziętka to doskonałe miejsce na romantyczne plenerowe ujęcia, gdzie zieleń i staw dodają uroku kadrów.

Filmowanie ślubów w Katowicach - Mieście Śląskiej Metropolii

W sąsiednich Katowicach, sercu Śląskiej Metropolii, kamerzysta ślubny musi umiejętnie wykorzystać nowoczesną architekturę i pulsujący życiem miejski krajobraz. Rynek i Spodek to ikoniczne miejsca, które tworzą wyjątkową atmosferę dla ujęć filmowych. Kreatywność kamerzysty może zabłysnąć w ujęciach z drona, ukazując niezwykłą panoramę miasta.

Bliżej natury - Plener w Parku Krajobrazowym Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe

Ruda Śląska ma również do zaoferowania romantyczne miejsca otoczone przyrodą. Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe to idealny obszar dla par pragnących uchwycić piękno natury na ich zdjęciach ślubnych. Starorzecze Rudki i malownicze aleje parkowe stanowią doskonałe tło dla romantycznych plenerowych ujęć.

Kameralne miejscowości w okolicy Rudzkiej

Oprócz Ruda Śląska, pobliskie miejscowości, takie jak Łaziska Górne czy Chorzów, oferują kameralne otoczenie dla młodej pary. Warto rozważyć ujęcia w Parku Śląskim w Chorzowie, gdzie zabytkowe zabudowania i malownicze stawy stanowią idealne tło dla sesji ślubnej. Łaziska Górne natomiast mogą zaskoczyć romantycznymi zakątkami, idealnymi na spokojne ujęcia.

Bogactwo kultury - Plenery w Sosnowcu i Bytomiu

Kultura Śląska to nieodłączny element życia w regionie. Sosnowiec i Bytom to miasta, gdzie kamerzysta i fotograf ślubny mogą uwiecznić atmosferę historycznych ulic i zabytkowych miejsc. Miejsca takie jak Bytomski Rynek czy Zamek Lubomirskich w Sosnowcu to doskonałe lokalizacje dla par, które pragną uwiecznić swoją miłość w kontekście bogatej historii Śląska.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Ruda Śląska

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: plac Jana Pawła II 6, Ruda Śląska; tel.: 32 244 90 00

 • Parafia rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Różańcowej
  Adres: ul. Kościelna 12, 41-700 Ruda Śląska; tel.: (32) 248-13-82

 • Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa
  Adres: ul. Piastowska 16, 41-700 Ruda Śląska; tel.: 32 248 13 79 wewn.: 32

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem św Wawrzyńca i św. Antoniego
  Adres: ul. Czajkowskiego 16, 41-710 Ruda Śląska; tel.: +48 32 2420558

 • Rzymsko-Katolicka parafia pw. św. Piusa X w Rudzie Śląskiej
  Adres: ul.Szyb Powietrzny 8, 41-700 Ruda Śląska; tel.: 032 248 45 64

 • Parafia pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela
  Adres: 41-703 Ruda Śląska - Godula, ul. Karola Goduli 22; tel.: (32)248 13 85

 • Parafia św. Marii Magdaleny
  Adres: ul. Kokota 152, 41-711 Ruda Śląska Bielszowice; tel.: 032 242-05-55

 • Kościół pw. Ducha Świętego
  Adres: Cynkowa 22, Ruda Śląska; tel.: 32 248 74 79