Kamerzysta i Fotograf Ślubny Siemianowice Śląskie

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Siemianowice Śląskie oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Siemianowice Śląskie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Siemianowice Śląskie i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikatowe cechy regionu

Siemianowice Śląskie i najbliższe okolice są miejscem bogatym w kontrasty krajobrazowe, co stanowi doskonałe tło dla niezapomnianych ujęć ślubnych. Od malowniczych parków po przemysłowe ruiny, zespół kamerzysty i fotografa musi umiejętnie wykorzystać różnorodność otoczenia.

Zabytki i miejsca charakterystyczne

Katowice, będące stolicą Śląska, oferują unikalne możliwości filmowania i fotografowania. Architektoniczne perełki takie jak Spodek czy modernistyczne kamienice na ul. Mariackiej stwarzają niepowtarzalne ujęcia. Siemianowice Śląskie z kolei zachowują industrialny charakter, który można uwiecznić na plenerowych zdjęciach.

Plenery ślubne

Siemianowice Śląskie to idealne miejsce do organizacji pleneru ślubnego. Park Chrobrego czy też tereny rekreacyjne nad Jeziorem Siemianowickim to doskonałe miejsca na romantyczne sesje zdjęciowe. Kamerzysta może także wykorzystać drona do uzyskania unikalnych ujęć z lotu ptaka, pokazujących piękno przyrody i architektury z nowej perspektywy.

Bogactwo natury

Region Siemianowic Śląskich oferuje nie tylko miejsca o unikalnej architekturze, ale również malownicze krajobrazy. Lasy Północne czy Park Kłodnicki stanowią idealne tło dla plenerowych sesji. Kamerzysta i fotograf mogą uwiecznić zarówno intymne chwile pary młodej, jak i zorganizować dynamiczne ujęcia na tle przyrody.

Różnorodność lokalnych miejscowości

Oprócz Siemianowic Śląskich, kamerzysta ślubny może znaleźć unikalne miejsca w okolicznych miejscowościach, takich jak Chorzów czy Świętochłowice. Każda z tych miejscowości kryje w sobie ciekawe zakątki, które mogą stanowić doskonałe tło dla sesji ślubnych. Filmowanie ślubu w tak różnorodnym otoczeniu zapewni parze niezapomniane wspomnienia.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Siemianowice Śląskie

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Aleja Sportowców 1, Siemianowice Śląskie; tel.: 32 766 05 20

 • Rzymsko-Katolicka Parafia Krzyża Świętego
  Adres: ul. Powstańców 2, 41-100 Siemianowice Śląskie; tel.: (+48 32) 228-11-51

 • Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Siemianowicach Ślaskich
  Adres: Kapicy 2, 41-100 Siemianowice Śląskie; tel.: (032) 228-22-26

 • Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego
  Adres: ul. Węglowa 7a, 41-106 Siemianowice Śląskie - Bytków; tel.: +48 / 32 / 228-20-19

 • RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚW. JANA SARKANDRA
  Adres: ul. Bańgowska 25, 41-103 Siemianowice Śl.; tel.: (032) 229 - 89 - 55

 • Rzymsko-Katolicka Parafia św. Michała Archanioła
  Adres: ul. Kościelna 1, 41-103 Siemianowice Śląskie; tel.: (+48 32) 228 11 90