Kamerzysta i Fotograf Ślubny Sosnowiec

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Sosnowiec oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Sosnowiec to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Sosnowiec i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikatowe cechy regionu

Region Sosnowiec i najbliższe okolice na Śląsku są bogate w malownicze krajobrazy, które stanowią idealne tło dla sesji plenerowych związanych ze ślubem. Przykładowe lokalizacje to Park Śląski w Chorzowie, z jego rozległymi terenami, stawami i zabytkowym Zamkiem Chorzowskim. Innym interesującym miejscem jest Park Kultury i Wypoczynku "Stawy Jana" w Sosnowcu, oferujący romantyczne ujęcia nad wodą oraz wśród zielonych alejek.

Dostępność dronów

Nowoczesne ujęcia z powietrza z drona są obecnie nieodłącznym elementem profesjonalnej usługi kamerzysty ślubnego. W Sosnowcu i okolicach mamy dostęp do kilku atrakcyjnych lokalizacji, które idealnie sprawdzają się do lotów dronem. Przykładowo, na terenie Kopalni Guido w Zabrzu, para młoda może cieszyć się niezwykłymi ujęciami zza horyzontu, podkreślającymi wyjątkowy charakter ich dnia ślubu.

Bogactwo kulturowe

Śląsk to region o bogatej historii i kulturze, co może być doskonałym tłem dla kreatywnych ujęć podczas ceremonii ślubnej. Katowice, stolica województwa, oferują nie tylko nowoczesne miejsca, ale również historyczne zabytki, takie jak Katedra św. Piotra i Pawła. W pobliskiej Siemianowicach Śląskich warto uwiecznić chwilę w Parku Śląskim, który łączy przyrodę z kulturą, oferując niezliczone miejsca do filmowania.

Miejsca kultu religijnego

Dla par pragnących uwiecznić swoje związki w atmosferze sakralnej, w okolicy Sosnowca znajdują się piękne kościoły. Kościół św. Stanisława Kostki w Będzinie to jedno z takich miejsc, oferujące nie tylko piękną architekturę, ale także możliwość zrobienia unikalnych ujęć wnętrza podczas ceremonii ślubnej. Podobnie warto rozważyć Kościół św. Józefa w Dąbrowie Górniczej.

Zachwycające panoramy miast

Kamerzyści i fotografowie ślubni mają w regionie Sosnowiec-Katowice dostęp do zachwycających panoram miast, które stanowią doskonałe tło dla sesji plenerowych. Spacer po Parku Śląskim w Chorzowie umożliwia uwiecznienie nie tylko zabytków, ale także nowoczesnej architektury, co nadaje fotografii ślubnej wyjątkowego charakteru. Dla par marzących o ujęciach w dynamicznym otoczeniu miejskim, Katowice z centrum kulturalnym i handlowym są idealnym miejscem.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Sosnowiec

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Aleja Zwycięstwa 20, Sosnowiec; tel.: 32 296 05 91

 • Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Tomasza Apostoła
  Adres: ul. Orla 19, 41-200 Sosnowiec; tel.: (0 32) 266 12 63

 • Rzymsko-katolicka Parafia p.w. Podwyższenia Św. Krzyża
  Adres: ul. Krasińskiego 31, 41-219 Sosnowiec; tel.: 32 294-20-54

 • Parafia rzymskokatolicka św. Barbary
  Adres: Barbary 17, Sosnowiec; tel.: 32 266 54 45

 • Parafia Rzymsko-katolicka pod wezwaniem Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  Adres: ul. Mielecka 1, 41-219 SOSNOWIEC; tel.: (032) 263 – 99 – 52

 • Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa Rzemieślnika
  Adres: ul. Smutna 5, 41 - 200 Sosnowiec; tel.: + 48(32) 299 92 90

 • Parafia Wniebowzięcia NMP
  Adres: ul. Kościelna 1, 41-200 Sosnowiec; tel.: 519 512 875

 • Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Jacka
  Adres: ul. Gen. Wł. Andersa 93, 41-200 Sosnowiec; tel.: 032 266 05 13

 • Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Floriana Męczennika
  Adres: ul. Gen. T. Bora-Komorowskiego 2, 41-219 Sosnowiec; tel.: 519 609 106

 • PARAFIA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ
  Adres: Aleja ks. F. Blachnickiego 9, 41-219 Sosnowiec-Zagórze; tel.: 32 / 298-39-73