Kamerzysta i Fotograf Ślubny Szczyrk

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Szczyrk oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Szczyrk to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy częstymi gośćmi w lokalach takich jak Hotel Alpin, Romeo i Julia, Pod Skrzycznem, Biała Róża, Venecia & Verona, Park Hotel Łysoń.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Szczyrk i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Teledyski Ślubne

Unikalne cechy regionu

Szczyrk i okolice, położone w sercu Śląska, oferują malownicze krajobrazy górskie, lasy i urokliwe doliny. Charakterystyczne dla tego regionu są tradycyjne drewniane domy góralskie oraz liczne szlaki turystyczne, które stanowią doskonałe tło dla fotografii ślubnych.

Wykorzystanie ujęć z drona

Współczesne śluby coraz częściej korzystają z technologii, a kamerzysta ślubny z powodzeniem może wykorzystać drona do uchwycenia unikalnych ujęć z powietrza. Przykładowo, panoramy ze szczytu Skrzycznego czy też lot nad Zalewem Żywieckim stanowią niepowtarzalne uzupełnienie albumu ślubnego.

Miejsca idealne do plenerowych sesji

Szczyrk, Bielsko-Biała, czy Ustroń to tylko kilka z miejscowości, które oferują bogactwo pittoreskowych lokacji idealnych do plenerowych sesji ślubnych. Parki, ogrody pałacowe, a także malownicze mosty nad rzekami, to doskonałe miejsca na stworzenie magicznych kadrów.

Śląska gościnność i tradycje

Kamerzysta i fotograf ślubny operujący w Szczyrku powinien docenić śląską gościnność oraz bogactwo lokalnych tradycji. Klasyczne wesela w góralskim stylu, z regionalnymi potrawami i folklorystyczną oprawą muzyczną, mogą dostarczyć niezapomnianych chwil do uwiecznienia na fotografii czy filmie.

Bliskość miast Katowice i Bielsko-Biała

Dogodna lokalizacja Szczyrku, w bliskiej odległości od większych miast, takich jak Katowice i Bielsko-Biała, umożliwia łatwy dostęp do nowoczesnych udogodnień. Kamerzysta ślubny może skorzystać z miejskich zabytków, jak Stawowa Góra czy Ratusz w Katowicach, tworząc kontrast między tradycją a nowoczesnością.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...