Kamerzysta i Fotograf Ślubny Trzebinia

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Trzebinia oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Trzebinia to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Trzebinia i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Charakterystyka Obszaru

Trzebinia, malowniczo położona na styku Krakowskiego Przedmieścia, to miejsce, które emanuje historycznym urokiem i jest otoczone pięknymi terenami zielonymi. W okolicy warto uwzględnić urokliwe miejscowości takie jak Chrzanów, Babice, czy Mysłowice. To tutaj, w sercu Śląska, kamerzysta ślubny musi być gotowy uchwycić atmosferę zarówno miejskich celebracji, jak i plenerowych ceremonii.

Unikalne Lokacje

Fotograf ślubny powinien zwrócić uwagę na unikalne miejsca, które oferuje Trzebinia i okolice. Przykładowo, Zamek Chrzanowski stanowi doskonałe tło dla romantycznych ujęć, a Park Miejski w Trzebini stwarza idealne warunki do sesji plenerowych. Nieopodal, w Mysłowicach, warto uwzględnić Park Zamkowy z malowniczymi alejkami i stawem, tworzącym niepowtarzalną scenerię.

Nowoczesne Ujęcia

W dobie nowoczesnych technologii, kamerzysta ślubny nie może zapominać o innowacyjnych rozwiązaniach. Filmowanie przy użyciu drona może dostarczyć spektakularnych ujęć z lotu ptaka, szczególnie gdy ślub odbywa się w plenerze. Przykładem idealnego miejsca jest Park Kultury i Wypoczynku w Babicach, gdzie drzewa i zielone przestrzenie stworzą niepowtarzalne tło dla innowacyjnych ujęć.

Klimatyczne Miejscowości

Okolice Trzebinii słyną również z klimatycznych miejscowości, takich jak Jaworzno czy Libiąż. Kamerzysta ślubny powinien być przygotowany na uchwycenie niepowtarzalnej atmosfery tych miejsc. Przykładowo, Staw Wodny w Jaworznie tworzy urokliwe otoczenie, idealne do romantycznych plenerów. W Libiążu natomiast, Rynek z zabytkowymi kamienicami może być inspirującym tłem dla artystycznych zdjęć.

Wpływ Śląska

Wpływ Śląska na kulturę i tradycje regionu powinien być zauważalny w ujęciach z ceremonii ślubnej. Kamerzysta i fotograf muszą być w stanie uchwycić lokalne zwyczaje i elementy folkloru. Miejscowości takie jak Chełmek czy Trąbki Wielkie, z ich tradycyjnymi budowlami i ludowymi wydarzeniami, mogą stanowić niezwykłe tło dla filmów i fotografii ślubnych, podkreślając specyfikę tego regionu.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Trzebinia

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: ul. Piłsudskiego 14, II piętro; tel.: 32 7111038

 • Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  Adres: ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 1, 32-540 Trzebinia; tel.: (32) 612 12 40

 • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
  Adres: ul. B. Głowackiego 3, 32-540 Trzebinia; tel.: (+48) 668 829 119

 • Parafia św. Barbary
  Adres: ul. Tysiąclecia 49, 32-540 Trzebinia; tel.: +48 32 612 13 82