Kamerzysta i Fotograf Ślubny Żywiec

Oferujemy wykonanie sesji ślubnej oraz reportażu z dnia ślubu w mieście Żywiec oraz okolicach. Zajmujemy się również filmowaniem wesel wraz z ujęciami z drona 4K. Jeżeli szukasz fotografa i kamerzysty w mieście Żywiec to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy częstymi gośćmi w lokalach takich jak Sala weselna Laguna, Dom weselny Leśna sala, Zajazd Beskidy, Verdi Dom weselny, Kocierz & Spa.

W celu rezerwacji sesji plenerowych, fotografii ślubnej oraz filmowania w mieście Żywiec i okolicy prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefoniczny.

Unikalne cechy kamerzysty ślubnego w Żywcu

Kamerzysta ślubny w Żywcu powinien wyróżniać się umiejętnością uchwycenia urokliwych zakątków tego malowniczego miasta na Śląsku. Doskonałym przykładem jest Stary Browar Żywiecki, gdzie magiczna atmosfera historycznych zabudowań tworzy niepowtarzalne tło dla ujęć. Kreatywność kamerzysty może także zabłysnąć w Plenerze Ratuszowym, gdzie rustykalne elementy zespolone z zielenią tworzą idealne warunki do uwiecznienia wyjątkowych momentów.

Filmowanie z drona w okolicach Żywca

Współczesne technologie zyskują na znaczeniu również w branży ślubnej. Kamerzysta ślubny powinien umieć wykorzystać drona do uzyskania niezwykłych ujęć z powietrza. Park Zamkowy w Węgierskiej Górce oraz zamek sukienniczy w Suchej Beskidzkiej to doskonałe lokalizacje, gdzie filmowanie z drona może dostarczyć pary ślubnej unikalnych perspektyw na ich wyjątkowy dzień.

Ujęcia w otoczeniu przyrody na Śląsku

Fotograf ślubny w Żywcu powinien być zaznajomiony z najpiękniejszymi zakątkami przyrody w okolicach Śląska. Rezerwat przyrody Babiogórski Park Narodowy stanowi idealne miejsce do wykonania plenerowych zdjęć. Kamerzysta może wykorzystać malownicze jezioro Żywieckie jako tło dla romantycznych ujęć, nadając sesji ślubnej wyjątkowy charakter.

Historia i architektura miasta Żywiec w kadrze

Fotograf ślubny powinien docenić bogactwo historyczne i architektoniczne Żywca. Zamek Żywiecki, otoczony parkiem, stanowi idealne miejsce do uwiecznienia zarówno chwil romantycznych, jak i pełnych uroku. Dodatkowo, malownicze uliczki starego miasta, takie jak ulica Koszycka, pełne zabytkowych kamienic, oferują fotografowi niezliczone możliwości stworzenia wyjątkowych kadrów.

Przemyślane wykorzystanie lokalnych atrakcji

Kamerzysta ślubny powinien potrafić zintegrować lokalne atrakcje w ujęciach, dodając ślubnej historii nowe, fascynujące elementy. Jezioro Czerniańskie w Czernichowie oraz Zamek Grodno w Zagórzu to doskonałe przykłady miejsc, gdzie filmowanie i fotografia ślubna mogą zyskać na wyjątkowości, dzięki harmonijnemu połączeniu natury i historii.

Zdjęcia plenerowe

Zobacz więcej...

Przydatne linki dla młodej pary dla miejscowości Kamerzysta i Fotograf Ślubny Żywiec

 • Urząd Stanu Cywilnego
  Adres: Zamkowa 2 Żywiec; tel.: 33 861 31 55

 • Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu
  Adres: ul. Zamkowa 2, 34-300 Żywiec; tel.: 33 861 02 05

 • RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA Św. Floriana
  Adres: 34-300 Żywiec, ul. Browarna 3; tel.: 33 861 21 76

 • Rzymskokatolicka Parafia św. Michała Archanioła
  Adres: Leśna 414, Plac Jana Pawła II, 34-300 Żywiec; tel.: 33 867 13 55

 • Parafia Chrystusa Króla Żywiec Sporysz
  Adres: ul. Ks. Piotra Skargi 5, 34-300 Żywiec; tel.: 338613013